MOISTDEW™

MOISTDEW™ bir nemlendirme aktifidir. Deri yüzeyinde yüksek seviyede nemlendirme sağlayan doğal bitki türevli aktif bileşenlerden oluşan bir komplekstir. Cildin daha pürüzsüz ve esnek olmasını ve sağlıklı görünmesini sağlar. MOISTDEW™ saç ürünleri formülasyonlarında kullanıldığında saçın taranabilirliğini arttırır, saçın mekanik özelliklerini olumlu etkiler ve boyalı saçlarda saç renginin solmasına karşı koruma sağlar. Ayrıca saçı saç düzleştirme sırasında uygulanan ısıya karşı etkili bir şekilde korur. Su ve alkol-su karışımlarında çözünürdür.

ANTI-REDNESS DEW™

ANTI-REDNESS DEW™, anti-enflamatuar, tamir edici, yatıştırıcı ajan, anti-stres, UV filtresi ve anti-kızarıklık ajan olarak işlev görür. Doğal kaynaklardan türetilmiştir. Cildin çevresel stres, tıraş, epilasyon veya günlük hijyen nedeniyle zorlandığı durumlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tipik olarak iltihabı azaltır, yatıştırır, yatıştırır ve cildi dış baskılara karşı daha toleranslı hale getirir.

ANTI-REDNESS DEW™ stresli ciltler için günlük bakım ürünlerinde ve kozmetiklerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ANTI-REDNESS DEW™ emülsifiye, sulu ve sulu-etanolik cilt bakımı kozmetik formülasyonlarında kullanılabilir.

LICODEW™

LICODEW™ meyan bitkisinin köklerinden elde edilmiştir. Cilt beyazlatıcı amacıyla kullanılan bir aktiftir. Ciltte pigmentasyon ve renk değişimini azalmasına neden olur. Yaşlılık lekelerin giderilmesi amacıyla da kullanılabilir.

OLEODEW™

OLEODEW™ cildi detoksifiye eder ve berraklaştırır ve tahriş olmuş cildin görünümünü iyileştirir. Dehidrasyonu önler. Cilt kızarıklığını azaltmaya yardımcı olur. Güneş sonrası, vücut bakımı, renkli kozmetikler ve yüz bakımı ürünlerinde kullanılır.

OLEODEW™ sabit yağlarda ve esterlerde çözünür fakat suda çözünmezdir. Koruyucu içermez.

DEW OF ANTI-REDNESS COMPLEX

Dew of Anti-Redness complex kızarıklığı azaltır ve cildin mikrosirkülasyonunu iyileştirir. Nemlendirirken yanma ve gerginlik hissini yatıştırır ve dış etkenlere karşı korur.